Субстрат для пальм 5, 20 л

Рн - 5.0-7.0


substrates Florio

 


 

 

 

Субстрат Для Пальм – повністю готовий до використання продукт, виготовлений на основі якісних низинного та  верхового торфів з додаванням необхідних для росту рослин макро- та мікро елементів (N, P2О5, K2О, MgO, B, Cu, Zn, Fe, Mn, Mo).

Субстрат Для Пальм характеризується високим вмістом поживних речовин. Завдяки збалансованій кислотності та вмісту всіх необхідних елементів, Субстрат Для Пальм є оптимальним середовищем для розвитку кореневої системи крупномірних рослин. Висока вологоємність та інші фізичні властивості Субстрату Для Пальм забезпечують кореневу систему рослин вологою, поживними речовинами та мікроелементам, що сприяє розвитку всієї рослини.

 

Склад: торф, вапно, комплексне мінеральне добриво з мікроелементами.

 

Вироблено в Україні

 

Субстрат Для Пальм радимо використовувати для вирощування, пересаджування (перевалки)  рослин сімейства Пальмові (Арека,   Банан,   Брахея,   Вашингтонія,  Кокос,   Фінік,  Цикас,   та інші) Драцен, Юкк, Фікусів та інших крупномірних кімнатних рослин.

 

 

            Спосіб використання:

- Для пересаджування, висаджування  та перевалки рослин у контейнери або горщики:

  1. На дно горщика або контейнера насипте дренаж (керамзит, вермикуліт);
  2. Насипте невелику кількість субстрату;
  3. Висадіть рослину, після висадки рослину добре полийте;
  4. Додайте необхідну кількість субстрату для повного накриття кореневої системи та ущільніть поверхню субстрату;
  5. Насипте невелику кількість субстрату на поверхню щоб верхній шар субстрату був пухким.

 

У разі необхідності перед використанням субстрат необхідно зволожити, щоб при сильному стисканні з субстрату виступали краплі води. Не допускайте пересушення субстрату.

Рослини, висаджені в Субстрат потребують регулярного підживлення  через 4-6 тижнів після висадки. Для підживлення використовуйте розчин комплексних добрив відповідно до інструкції виробника.

 

Засоби безпеки:

Субстрат є безпечним для навколишнього середовища, не містить небезпечних для здоровя людини речовин. При роботі з субстратом потрібно дотримуватись загальних заходів особистої гігієни. Не вживайте субстрат в їжу!

 

Умови зберігання

Субстрат в неушкодженому пакуванні зберігайте в сухих, добре провітрюваних приміщеннях окремо від інших добрив, продуктів харчування, кормів та дезінфікуючих засобів, в недоступних для дітей місцях.

 

Упаковка – 5.0, 20.0 л ( +-5%).

 

Термін придатності: Мінімальний термін придатності – 3 роки від дати виробництва при умові зберігання в неушкодженому пакуванні. Дата виробництва вказана на пакуванні.


Виготовляється по рецептурам компанії AGRO CS Slovakia a.s (Словаччина).

 З повним переліком продукції Ви можете ознайомитись в розділі КАТАЛОГ