ТОВ фірма "РЕКОРД" пропонує українським споживачам та на експорт ТОРФ та продукцію на основі торфу. Основним напрямком діяльності нашого підприємства є постачання торфу та торфяни х субстратів (торфосумішей) для використання у сільскогому господарстві , садівництві, квіткарництві.


         Торф - це органічна речовина, що утворилась за певних умов водно-мінерального живлення в умовах болотяної місцевості. Всі види торф'яних покладів об'єднані в  3 типи: верховий, низинний та перехідний. 

      Низинний торф характеризується темним кольором (майже чорним), високим ступенем розкладу (більше 35%), відсутністю волокон, низькою вологоутримуючою здатністю (не більше 400%).  За структурою низинний торф подібний до звичайного грунту, обємна вага низинного торфу  достатньо висока (від 350 кг/м3 до 1000 кг/м3)  в порівнянні з верховим типом .

       Верховий торф характеризується світло-коричневим кольором, малим ступенем розкладу, великим вмістом нерозклавшихся волокон. Саме верховий торф завдяки своїм агрохімічним та фізичним властивостям признаний у всьому світі як ідеальна основа для вирощування різноманітних рослин. Кисла реакція верхового торфу (до 4.5) не дає можливості розвиватись в ньому  патогенним організмам. Низька обємна вага (до 250 кг/м3) та висока вологоутримуюча здатність верхового торфу (від 650% до 1200%) дає змогу використовувати верховий торф в контейнерних технологіях, де питання збереження вологи та поживних речовин є дуже важливим.

 

     На ділянках родовища МОРОЧНО-1, на яких працює ТОВ фірма "РЕКОРД", представлені низькозольні верховий (осоково-сфагновий) та низинний торф. Переважає верховий. Торф видобувається фрезерним способом та постачається у вигляді торфокрихти.

Постачаємо наступні види продукції:

- торф верховий фрезерний в кіпах;

- субстрати на основі торфу,

- компост

 


Отримати більш детальну інформацію та купити торф та субстрати на основі торфу можете тут>>>.