Завдяки своїм характеристикам, таким як гарна вологоємність, пористість, мала об'ємна вага, висока кислотність, низький вміст поживних речовин, ВЕРХОВИЙ ТОРФ визнаний в усьому світі ідеальною сировиною для виробництва субстратів (ґрунтів). Однак, у натуральному вигляді, верховий торф мало придатний для росту більшості рослин через високу кислотність і недостатньої кількості мінеральних елементів. Для того, щоб рослини почували себе комфортно, виробляють торф'яні суміші - субстрати. Субстрат - це повністю готовий продукт, який будь-який бажаючий може використовувати для пересадки, вирощування, висіву, розмноження рослин. Верховий торф - це сировина, з якого за допомогою правильних добавок можна зробити різноманітний асортимент продукції як для аматорського використання, так і для професіоналів.

 

     До 2010 року, наше підприємство - ТОВ фірма "РЕКОРД"- постачало торф верховий фрезерний покупцям, які самостійно виробляли готову суміш для власної технології вирощування або виробникам торф'яних і земельних сумішей. Після довготривалих вивчень відгуків на якість готового продукту - субстрату, виробленого на основі нашої сировини Європейськими підприємствами, наше підприємство прийняло рішення запустити власне виробництво серії торф'яних субстратів "FLORIO".

     Виробництво торф'яних субстратів відбувається на повністю автоматичній лінії, що виключає фактор людської помилки під час дозування складових субстрату. Технологічна лінія складається із системи дозаторів, змішувача, пакувального комплексу й дає можливість виробляти різноманітний асортимент субстратів, упакованих у поліетиленові мішки насипного об'єму 5, 10, 20, 50, 80 літрів. Змішувач, розроблений спеціально для роботи з торфом, робить суміш однорідною та гарантує ідентичність складу субстрату в кожному виробленому мішку.

 

     Для коригування кислотності, вмісту поживних речовин (NPK) і мікроелементів використовуються якісні компоненти Українського походження.

 

   Торф'яні субстрати відвантажуються на дерев'яних піддонах для зручності завантажувально-розвантажувальних робіт.

Комнатное цветоводство